Jesteśmy na Booksy.

Strzyżenie i Kąpiel

Strzyżenie zazwyczaj rozpoczyna się od kąpieli, która jest obowiązkowa. Dlaczego usługę strzyżenia wykonuje się wraz z kąpielą?

psi fryzjer Warszawa

Niepoprawnie wykonany zabieg kąpieli może przyczyniać się do powstawania uporczywych zmian skórnych, a niewłaściwe wypłukanie szamponu sprawia pieskowi świąd. Niepoprawnie wykonany zabieg może doprowadzić do niekorzystnych zmian skórnych u pupila. Groomer posiada w swoim salonie mnóstwo profesjonalnych kosmetyków, które dobierze w zależności od typu skóry i włosa u psa. Specjalistyczny salon posiada mnóstwo sprawdzonych preparatów. Jeśli kosmetyk nie jest odpowiednio dobrany, może prowadzić do pojawiania się alergii.

Najlepsza pielęgnacja

To właśnie groomer wie najlepiej jaka temperatura wody będzie wskazana do kąpieli psa i jakie preparaty zapewnią mu najlepszą ochronę i pielęgnację. Temperatura nie może być ani zbyt wysoka, ani zbyt niska. Doświadczony groomer doradzi, jak przyzwyczaić pupila do kąpieli, jak zapewnić mu odpowiednie warunki, aby zwierzę czuło się komfortowo. Kąpiel u specjalisty jest też świetną okazją do tego, aby dostrzec niepokojące zmiany na skórze pupila, które mogliśmy przeoczyć.

Profesjonalne podejście do Twojego pupila

Pies ma wyższe pH skóry, jest ona zatem bardziej delikatna, dlatego dobór odpowiednich kosmetyków stanowi priorytet. Szampon musi być odpowiednio dopasowany do wieku, skóry, kondycji włosa czy stanu sierści. Pomoże w tym pracownik psiego salonu.

Biorąc pod uwagę rasę psa, długość i rodzaj jego włosia, wykwalifikowani pracownicy dopasują odpowiednią formę strzyżenia do Twojego pieska. Doświadczenie, które zostało wypracowane przez lata, jak również właściwe podejście do pielęgnacji czworonoga, sprawiają, że zwierzaki  z ufnością oddają się w ręce groomerów.

Profesjonalnie i kompetentnie

W naszym salonie Twój pies poczuje się bezpiecznie i komfortowo, dowiesz się również jakie zabiegi mogą pomóc w optymalnym utrzymaniu sierści pupila. Doświadczeni pracownicy psiego salonu potrafią trafnie odczytywać emocje zwierząt, aby zapewnić im jak najlepszą opieką w czasie zabiegów.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu pupilowi zdrową, lśniącą sierść, skorzystaj z naszych usług.

Twój piesek zasługuje na to, co najlepsze.

łapa

Kadra profesjonalistów z naszego salonu zapewnia pieskowi komfort i bezpieczeństwo w czasie wykonywania zabiegów.

pies

Odpowiednia kąpiel i strzyżenie przyczyniają się do poprawy kondycji skóry i sierści pupila.

apteczka

Podaruj swojemu pupilowi pielęgnację najwyższej jakości, dbając o jego zdrowie i urodę.

Skontaktuj się z nami!

Umów Wizytę Umów Wizytę